27 września 2022

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

TURNIEJ ELIMINACYJNY PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA NOWEGO TOMYŚLA

13 lutego na hali SP3 w Nowym Tomyślu odbyły się eliminacje do turnieju Finałowego o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla. 

W pierwszym dniu zawodów udział wzięła rekordowa ilość 21 drużyn, które rywalizowały w grupach zaawansowanych i niezawansowanych, które to następnie były podzielone na mniejsze grupy 3 lub 4 drużynowe. Udział w niedzielnym turnieju wzięło 206 zawodników, którzy rozegrali 27 meczów.

Po rozegraniu meczów w swoich grupach do finałów, który odbędzie się 27 lutego awansowały po dwie najlepsze drużyny. 

Tym samym w finałach zagra 12 drużyn. 

W finałach 27 lutego mecze zostaną rozegrane w systemie „każdy z każdym”.

Grypa niezaawansowana swoje mecze rozegra od godziny 12:00, natomiast zaawansowani od godziny 16:00 (z przyczyn od nas niezależnych – godziny turnieju mogą ulec zmianie).

Dokładna rozpiska meczowa zostanie zamieszczona na stronie OSiR w tygodniu poprzedzającym turniej.

Poniżej przedstawiamy dokładne wyniki poszczególnych grup: 

 NIEZAAWANSOWANI – GRUPA – A   pkt.miejsce
1Dura i koledzy AWANS41
2Pogoń Boruja  AWANS42
3ElektoRecykling  03
     wynik
1Dura i koledzy*ElektoRecykling10:007:1
2Pogoń Boruja *Dura i koledzy10:202:2
3ElektoRecykling*Pogoń Boruja 10:402:7
      
 NIEZAAWANSOWANI – GRUPA – B   pkt.miejsce
1EXTALER LOGISTICS AWANS61
2Autobus w bramce AWANS32
3Pograć przyszłem  03
     wynik
1Autobus w bramce*EXTALER LOGISTICS11:000:6
2Pograć przyszłem*Autobus w bramce11:200:1
3EXTALER LOGISTICS*Pograć przyszłem11:403:1
      
 NIEZAAWANSOWANI – GRUPA – C   pkt.miejsce
1Auto Handel Telichowski AWANS91
2Na zero z przodu, a z tyłu coś wpadnie AWANS62
3KS SAM 2  13
4Na dobrej bombce  14
     wynik
1Na dobrej bombce*KS SAM 212:000:0
2Na zero z przodu, a z tyłu coś wpadnie*Auto Handel Telichowski12:200:2
3KS SAM 2*Auto Handel Telichowski12:401:8
4Na dobrej bombce*Na zero z przodu, a z tyłu coś wpadnie13:003:4
5Na zero z przodu, a z tyłu coś wpadnie*KS SAM 213:204:0
6Auto Handel Telichowski*Na dobrej bombce13:4011:0
      
      
 ZAAWANSOWANI – GRUPA – A  pkt.miejsce
1Maklerzy AWANS61
2KS Sam AWANS32
3R.K.S. HUWDU  03
     wynik
1KS Sam*R.K.S. HUWDU14:205:0
2Maklerzy*KS Sam14:404:3
3R.K.S. HUWDU*Maklerzy15:000:2
      
 ZAAWANSOWANI – GRUPA – B   pkt.miejsce
1SEDAN AWANS91
2Studencka ekipa AWANS62
3ASY  33
4WNK  04
     wynik
1SEDAN*Studencka ekipa15:203:1
2ASY*WNK15:409:2
3Studencka ekipa*WNK16:004:2
4SEDAN*ASY16:202:0
5ASY*Studencka ekipa16:401:5
6WNK*SEDAN17:002:5
      
 ZAAWANSOWANI – GRUPA – C   pkt.miejsce
1Wracamy do gry AWANS91
2Młoda Ambitna Drużyna AWANS62
3Dąb Bolewice  13
4Rozkład Jazdy  14
     wynik
1Dąb Bolewice*Rozkład Jazdy17:201:1
2Młoda Ambitna Drużyna*Wracamy do gry17:400:4
3Rozkład Jazdy*Wracamy do gry18:001:8
4Dąb Bolewice*Młoda Ambitna Drużyna18:203:4
5Młoda Ambitna Drużyna*Rozkład Jazdy18:408:2
6Wracamy do gry*Dąb Bolewice19:009:0

 

 

Font Resize