27 września 2022

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

KURS TRENERSKI GRASSROOTS „C” ODBĘDZIE SIĘ W NOWYM TOMYŚLU!!!

Po niespełna tygodniu zapisów w ekspresowym tempie udało nam się zamknąć listę zapisów na kurs trenerski Grassroots C w ilości 32 osób, oraz umieścić na liście rezerwowej kolejne 3 osoby.

 

Do  rozpoczęcia kursu na trenera Grassroots C w Nowym Tomyślu pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale aby go rozpocząć, każdy z zapisanych osób powinien spełnić kilka bardzo ważnych rzeczy.

 

Pierwszy krok, który musi zrobić osoba chętna zapisać się na kurs musi założyć swój profil trenera na pzpn24.pzpn.pl

Jeśli ktokolwiek będzie miał problem z rejestracją prosimy zapoznać się z instrukcją umieszczoną poniżej:

www.pzpn.pl/federacja/aktualnosci/2016-05-09/zarejestruj-sie-na-pzpn24-i-odbierz-swoj-egzemplarz-narodowego-modelu-gry-pzpn

 

 

W momencie otwarcia rejestracji, należy mieć przygotowane skany poniższych dokumentów.

 

  1. Świadectwo ukończenia szkoły średniej (minimum),
  2. KRK (Krajowy Rejestr Karny) wydany przez sąd (ważny 180 dni od daty wydania) – można go zdobyć online lub jadać osobiście do sądu Rejonowego w Poznaniu i zdobyć dokument „od ręki”.
  3. Zaświadczenie od dowolnego lekarza o braku przeciwskazań do odbycia kursu,
  4. Zaświadczenie ukończenia kursu pierwszej pomocy,
  5. Dokument antykorupcyjny (wygeneruje system w momencie aplikowania na kurs. Należy go wydrukować podpisać i dołączyć skan).

 

 

Zachęcam do nie zwlekania z przygotowanie dokumentów, aby w czasie aplikacji nie było problemów z rejestracją.

Przypominam, że w kursie mogą wziąć udział 32 osoby, a wcześniejsze zapisy były jedynie deklaracją uczestnictwa i nie gwarantują udziału w kursie.  

O udziale w kursie będzie decydowała kolejność rejestracji na portalu pzpn24.pzpn.pl.

 

Planowane otwarcie możliwości aplikowania na kurs: 10 czerwca 2022 – więc do tego czasu MUSICIE mieć wszystko przygotowane.

Wszystkie podane terminy oraz zasady są konsultowane trenerem koordynatorem PZPN z Panem Marcinem Drajerem – który jest odpowiedzialny w Wielkopolskim ZPN za kursy trenerskie oraz licencje trenerów.

Osoba odpowiedzialna za kurs ze strony OSiR – Tomasz Radwan.

Profil trenera UEFA C

Trener UEFA C to pierwszy stopień na drodze zdobywania kwalifikacji trenerskich wg wytycznych Konwencji Trenerskiej UEFA oraz Karty Grassroots UEFA. Zasób wiedzy i umiejętności trenera UEFA C określają zakres jego kompetencji w pracy szkoleniowej z zespołami dziecięcymi i amatorskimi seniorów niższego szczebla.

Najbardziej istotnym przesłaniem trenera pracującego na tym poziomie winno być upowszechnianie piłki nożnej, zachęcanie dzieci do gry w piłkę nożną, stwarzanie utalentowanym dzieciom możliwości dalszego rozwoju.

Cele kursu

– umożliwienie min. byłym piłkarzom oraz nauczycielom uzyskanie certyfikatu i licencji trenerskiej UEFA Grassroots C,

– stworzenie uczestnikom kursu dogodnych warunków do zdobywania wiedzy i rozwoju zawodowego w roli trenera piłki nożnej,

– ukształtowanie wśród uczestników kursu właściwego postępowania niezbędnego w pracy pedagogicznej trenera, tzn. umiejętnego łączenia w swojej pracy wiedzy teoretycznej z praktyką treningową, przestrzegania zasad bezpieczeństwa i ochrony zdrowia podopiecznych, przestrzegania zasad etyki, odpowiedzialności i obiektywności,

– przygotowanie uczestników kursu do pracy szkoleniowej z dziećmi w wieku 4-12 lat oraz seniorami amatorami niższego szczebla,

– przekazanie uczestnikom kursu zasobu podstawowej wiedzy z przedmiotów ogólnych i specjalistycznych,

– przygotowanie do samodzielnego planowania i realizowania zajęć treningowych z dziećmi oraz prowadzenia piłkarskiego zespołu dzieci i seniorów amatorów niższego szczebla w rozgrywkach meczowych.

Lista osób, które zadeklarowały chęć udziału w kursie:

1. Krzysztof Trzybiński

2. Mariusz Przybylak

3. Remigiusz Spychała

4. Wiktor Kuberski

5. Dawid Kowala

6. Arkadiusz Kubicki

7. Oskar Kluj

8. Jakub Brambor

9. Matysiak Sławomir

10. Krystian Koszuta

11. Miłosz Woźny

12. Mateusz Słociński

13. Jakub Gassem

14. Miłosz Suwiczak

15. Patryk Nitsche

16. Daniel Basiński

17. Maksymilian Olech

18. Bartosz Fafuła

19. Bartosz Knop

20. Paweł Piosik

21. Mateusz Kaczmarek

22. Maciej Kubiak

23. Tomasz Puncewicz

24. Wojciech Poniedziałek

25. Krzysztof Pisarek

26. Przemysław Flisiewicz

27. Emanuel Łęszczak

28. Daniel Idziejczak

29. Piotr Kaczmarek

30. Łukasz Trocholepszy

31. Krzysztof Buczak

32. Gołek Dawid

 

Lista rezerwowa:

1. Mateusz Jendruch

2. Damian Duda

3. Mateusz Smerda

 

 

Font Resize