24 października 2021

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

JAKO CUP V

Jak co roku, o tej porze, rozpoczynaliśmy zapisy do Nowotomyskiej Ligi Halowej JAKO CUP.

Tym razem będzie to już V edycja.

Bardzo się cieszymy, że również i tym razem sponsorem tytularnym naszego turnieju pozostała firma JAKO POLSKA, za co bardzo dziękujemy.

W pierwszej kolejności, propozycję udziału w turnieju, otrzymały drużyny, które grały w poprzedniej edycji.

Właśnie otrzymaliśmy ostatnie potwierdzenia i już wiemy, że skład drużyn nie ulegnie zmianom.  

Udział potwierdziły wszystkie ekipy, z czego my, jako organizatorzy jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ  w poprzedniej edycji wszystkie drużyny rozegrały komplety meczów i nie było drużyny, która by zrezygnowała z jakiegokolwiek pojedynku. Daje nam to pewną gwarancję, że i tym razem wszystko przebiegnie sprawnie.

Prawdopodobnie w kilku przypadkach dojdzie jeszcze do zmian nazwy drużyn, ale to już poinformujemy w kolejnych raportach.

Również docierają do nas informacje o „transferach” zawodników pomiędzy drużynami.

Zapewne podniesie to poziom sportowy turnieju, a odwieczny mistrz GOTLOM częściej niż 2 razy będzie musiał wznieść się na wyżyny swoich możliwości.  

Okazuje się, że zeszłoroczny system rozgrywek (2 mecze dziennie) się przyjął więc również i tym razem zagramy takim systemem.

Jedną z główniejszych zmian, jest wydłużenie meczu do 25 minut. Reszta przepisów praktycznie się nie zmieniła.

Ze względu na bardzo dynamiczny rozwój sytuacji związanej z CIVID-19, regulamin rozgrywek będzie na bieżąco modyfikowany, a informacje o zmianach będą bezzwłocznie umieszczane na naszej stronie.  

Już wkrótce nastąpi losowanie, a informacja o kolejności rozgrywek zostanie umieszczona na stronie OSiR-u w Nowym Tomyślu.   

Regulamin JAKO CUP 2020-2021

 

Font Resize