Wakacyjna tradycja wraca do Przyłęku!
 
Już 18 lipca spotkamy się na boisku do siatkówki plażowej przy Wigwamie w Przyłęku, aby wspólnie przeżyć siatkarskie emocje podczas III Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Stowarzyszenia „Nasz Przyłęk”.
 
To doskonała okazja, powalczyć o puchar i spędzić aktywnie letni dzień w świetnej atmosferze, a co ważne siatkarsko i na piachu.
Boisko do siatkówki plażowej przy Wigwamie w Przyłęku / k. Nowego Tomyśla
 
Start o godz. 9:00
 
Kategoria OPEN
 
Limit: 12 drużyn
O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Regulamin dostępny jest w linku.
 
 
Widzimy się na piachu.