You are here
Home > KALENDARZ 2019

Poniżej przedstawiamy kalendarz imprez sportowych organizowanych lub współorganizowanych przez OSiR.

Do poniższego kalendarza na pewno zostanie dopisanych jeszcze kilkanaście wydarzeń sportowych, które wspólnie zorganizujemy z Powiatowym Centrum Sportu, Spółdzielnia Mieszkaniową lub klubami sportowymi.

Serdecznie zapraszamy kluby, stowarzyszenia, sołectwa i osoby indywidualne do udziału w naszych imprezach.

Lp. TERMIN NAZWA IMPREZY MIEJSCE
1 6 STYCZNIA 15-20 JAKO CUP SP3
2 13 STYCZNIA 15:20 JAKO CUP SP3
3 22 STYCZNIA TURNIEJ PIŁKARSKI DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODST. – SMNT SP2
4 27 STYCZNIA OTWARTY TURNIEJ UNIHOKEJA MĘŻCZYZN SP3
5 31 STYCZNIA TRENINGI POLISH CUP SP3
6 1 LUTY 10:00 POLISH CUP SZWAJCARIA
– POLSKA
SP3
7 1 LUTY 18:00 POLISH CUP DANIA –
CZECHY
SP3
8 2 LUTY 10:00 POLISH CUP NIEMCY –
NORWEGIA
SP3
9 2 LUTY 18:00 POLISH CUP DANIA –
POLSKA
SP3
10 3 LUTY 10:00 POLISH CUP CZECHY –
SZWAJCARIA
SP3
11 10 LUTY 15-20 JAKO CUP SP3
12 17 LUTY 9:00 RODZINNY TURNIEJ W
PIŁKĘ NOŻNĄ
SP3
13 24 LUTY 15-20 JAKO CUP SP3
14 1 MARZEC 19:00 II GALA SPORTU NOK
15 3 MARCA TURNIEJ WSI W PIŁKE
NOŻNĄ 
SP3
16 10 MARCA 15-20 JAKO CUP SP3
17 17 MARCA 9-20 TURNIEJ O PUCHAR
BURMISTRZA W P.NOŻNĄ
SP3
18 24 MARCA 15-21 JAKO CUP –
ZAKOŃCZENIE
SP3
       
20 14 KWIETNIA 10-14 TURNIEJ SIATKÓWKI PAŃ SP3
21 28 KWIETNIA 9-14 TURNIEJ KOSZYKÓWKI
MĘŻCZYZN
SP3
22 9 CZERWCA 8-14:30 DZIEŃ DZIECKA Z GSP STADION MIEJSKI
23 15 CZERWCA 20:00 NOCNY TURNIEJ PIŁKARSKI STADION MIEJSKI
24 18 CZERWCA 10:00 PRZEDSZKOLIADA STADION MIEJSKI
25 18 CZERWCA 12:00 SPARTAKIADA KLAS
I-III
STADION MIEJSKI
26 18 CZERWCA 14:00 PODSUMOWANIE SPORTU
SZKOLNEGO
STADION MIEJSKI
27 22 CZERWCA 15:00 WIELKI MECZ STADION MIEJSKI
28 17 SIERPNIA 10-17 PIŁKARSKI LAUR (DATA
DO POTWIERDZENIA)
STADION MIEJSKI
29 18 SIERPNIA 10-14 TURNIEJ DRUŻYN
WIEJSKICH
STADION MIEJSKI
30 20 PAŹDZIERNIK 10-16 TURNIEJ W SIATKÓWCE
MĘŻCZYZN
SP3
31 17 LISTOPAD 15-20 JAKO CUP IV SP3
32 24 LISTOPAD JAKO CUP IV SP3
33 30 LISTOPAD 9-20 MISTRZOSTWA POLSKI W
FUTSALU (ANSŁAW)
SP3
34 1 GRUDNIA 9-15 MISTRZOSTWA POLSKI W
FUTSALU (ANSŁAW)
SP3
35 8 GRUDNIA 10-14 TURNIEJ TENISA
STOŁOWEGO
SP2
36 15 GRUDNIA 15-20 JAKO CUP IV SP3
37 28 GRUDNIA 15-20 TURNIEJ CHARYTATYWNY SP3
38 29 GRUDNIA 15-20 JAKO CUP IV SP3

Top