Poniżej przedstawiamy kalendarz imprez sportowych organizowanych lub współorganizowanych przez OSiR.

Do poniższego kalendarza na pewno zostanie dopisanych jeszcze kilkanaście wydarzeń sportowych, które wspólnie zorganizujemy z Powiatowym Centrum Sportu, Spółdzielnia Mieszkaniową lub klubami sportowymi.

Serdecznie zapraszamy kluby, stowarzyszenia, sołectwa i osoby indywidualne do udziału w naszych imprezach.

       
Lp. TERMIN NAZWA IMPREZY MIEJSCE
1 6 STYCZNIA 15-20 JAKO CUP SP3
2 13 STYCZNIA 15:20 JAKO CUP SP3
3 22 STYCZNIA TURNIEJ PIŁKARSKI DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODST. – SMNT SP2
4 27 STYCZNIA OTWARTY TURNIEJ UNIHOKEJA MĘŻCZYZN SP3
5 31 STYCZNIA TRENINGI POLISH CUP SP3
6 1 LUTY 10:00 POLISH CUP SZWAJCARIA – POLSKA SP3
7 1 LUTY 18:00 POLISH CUP DANIA – CZECHY SP3
8 2 LUTY 10:00 POLISH CUP NIEMCY – NORWEGIA SP3
9 2 LUTY 18:00 POLISH CUP DANIA – POLSKA SP3
10 3 LUTY 10:00 POLISH CUP CZECHY – SZWAJCARIA SP3
11 10 LUTY 15-20 JAKO CUP SP3
12 17 LUTY 9:00 RODZINNY TURNIEJ W PIŁKĘ NOŻNĄ SP3
13 24 LUTY 15-20 JAKO CUP SP3
14 1 MARZEC 19:00 II GALA SPORTU NOK
15 3 MARCA TURNIEJ WSI W PIŁKE NOŻNĄ  SP3
16 10 MARCA 15-20 JAKO CUP SP3
17 17 MARCA 9-20 TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA W P.NOŻNĄ SP3
18 24 MARCA 15-21 JAKO CUP – ZAKOŃCZENIE SP3
19 7 KWIETNIA 9-14 TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ MĘŻCZYZN SP3
20 14 KWIETNIA 10-14 TURNIEJ SIATKÓWKI PAŃ SP3
21 27 KWIETNIA 9 – 13 BIEG Z MOTYLEM – BIEGI BORUJA KOŚC.
22 28 KWIETNIA 14 – 17 WYGONIĆ WILKA Z LASU – BIEGI JASTRZĘBSKO ST.
23 28 KWIETNIA 9-14 TURNIEJ KOSZYKÓWKI MĘŻCZYZN SP3
24 1 MAJA 10 – 12 ZAWODY STRZELECKIE STRZELNICA
25 3 MAJA OD 12:00 MAJÓWKA NA OSIR ORLIK
26 6 MAJA 9 – 14 TURNIEJ PIŁKARSKI DZIEWCZYNEK NR 1 ORLIK
27 7 MAJA 9 – 14 TURNIEJ PIŁKARSKI DZIEWCZYNEK NR 2 ORLIK
28 8 MAJA  RAJD KATYŃSKI TEREN GMINY
29 9 MAJA 12  – 16 TURNIEJ PIŁKARSKA KADRA CZEKA  BUKOWIEC
30 9 MAJA 12  – 16 TURNIEJ PIŁKARSKA KADRA CZEKA  BORUJA KOŚC.
31 29 MAJA 17-19 ROLKI NA OSIEDLU TEREN SPÓŁDZIELNI
32 9 CZERWCA 8-14:30 DZIEŃ DZIECKA Z GSP STADION MIEJSKI
33 15 CZERWCA 20:00 NOCNY TURNIEJ PIŁKARSKI STADION MIEJSKI
34 18 CZERWCA 10:00 PRZEDSZKOLIADA STADION MIEJSKI
35 18 CZERWCA 12:00 SPARTAKIADA KLAS I-III STADION MIEJSKI
36 18 CZERWCA 14:00 PODSUMOWANIE SPORTU SZKOLNEGO STADION MIEJSKI
37 22 CZERWCA 15:00 WIELKI MECZ STADION MIEJSKI
38 17 SIERPNIA 10-17 PIŁKARSKI LAUR (DATA DO POTWIERDZENIA) STADION MIEJSKI
39 18 SIERPNIA 10-14 TURNIEJ DRUŻYN WIEJSKICH STADION MIEJSKI
40 20 PAŹDZIERNIK 10-16 TURNIEJ W SIATKÓWCE MĘŻCZYZN SP3
41 17 LISTOPAD 15-20 JAKO CUP IV SP3
42 24 LISTOPAD JAKO CUP IV SP3
43 30 LISTOPAD 9-20 MISTRZOSTWA POLSKI W FUTSALU (ANSŁAW) SP3
44 1 GRUDNIA 9-15 MISTRZOSTWA POLSKI W FUTSALU (ANSŁAW) SP3
45 8 GRUDNIA 10-14 TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO SP2
46 15 GRUDNIA 15-20 JAKO CUP IV SP3
47 28 GRUDNIA 15-20 TURNIEJ CHARYTATYWNY SP3
48 29 GRUDNIA 15-20 JAKO CUP IV SP3