18 kwietnia 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

Para Adamczak/Jankowiak Mistrzyniami!!!

Tym razem na obiekcie OSIR-u swój turniej rozegrały panie.

Do rywalizacji przystąpiły cztery pary, które rozegrały mecze w systemie każdy z każdym. A ze względu na w sumie niewielką ilość drużyn, panie grały do dwóch wygranych setów.

Do ostatniego meczu toczyły się zacięte pojedynki i dopiero w ostatnich meczach zostały rozstrzygnięte miejsca na podium.

Końcowa klasyfikacja mistrzostw Pań wygląda następująco.

1 miejsce: Adamczak/Jankowiak

2 miejsce: Dura/Parzybok

3 miejsce: Kasperczak/Radwan

4 miejsce: Szofer/Sokołowska.

Podobnie jak i w turnieju mężczyzn nagrody ufundowała restauracja PizzBurg z Nowego Tomyśla.

Nagrody w postaci kubeczków, koszulek oraz bonu na MEGA PIZZE zostały przekazane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu dla trzech najlepszych par.

Na koniec spotkała nas – organizatorów bardzo miła niespodzianka. Miła i zaskakująca, ponieważ raczej nie zdarza się aby uczestnicy podziękowali organizatorom, za zorganizowanie turnieju. Bardzo nam miło było usłyszeć tak miłe słowa.

111

 

Pragniemy podziękować wszystkim uczestniczkom, oraz sędziom za udział w dzisiejszym turnieju, a kibicom za przybycie.

A już jutro czekają nas chyba największe emocje. Rywalizować będą pary mieszane. Serdecznie zapraszamy od godziny 10:00 na boiska do siatkówki plażowej w Parku Miejskim. Zapraszamy również osoby, które nie mają pary, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że właśnie jutro będzie można drugą osobę do pary dobrać z osób przybyłych na turniej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.