25 lutego 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

MAMY MISTRZA – GOLTOM TRYUMFATOREM Jako Cup !!!

Na tydzień przed zakończeniem rozgrywek JAKO CUP mamy wyłonionego MISTRZA.

A mistrzem została drużyna GOLTOM.

tabela po 8 kolejce

Mecz sezonu: jakim niewątpliwie miało być spotkanie pomiędzy GOLTOM a NAP miało rozstrzygnąć, która drużyna zdobędzie mistrza JAKO CUP. Przed 8 kolejką jeszcze wszystko było możliwe. Jednak drużyna GOLTOM bardzo szybko udowodniła, kto tak naprawdę rządzi w JAKO CUP. Doświadczeni zawodnicy GOLTOM bezapelacyjnie pokonali NAP 12:1 i tym samym na kolejkę przed zakończeniem NOWOTOMYSKIEJ LIGI HALOWEJ Jako Cup zapewnili sobie tytuł mistrza.

W innym meczu Zachodzko dość niespodziewanie zwyciężyło z Grupą Wstydu 1:0 i dzięki zwycięstwu opuścili ostatnie miejsce w tabeli.

Kanadyjczycy, aby jeszcze mieć szanse na podium musieli mecz z Przyjaciółmi z Boiska wygrać. Po ciężkim meczu zwyciężyli 5:2 i są bardzo blisko osiągnięcia końcowego sukcesu.

W ostatnim spotkaniu młodzież z BLOODS nie sprostała doświadczonemu zespołowi Brazyliana przegrywając 6:12.

Za tydzień 26 lutego czekają nas bardzo ciekawe rozgrywki. W Lidze JAKO CUP toczyć się będzie rywalizacja o 2 i 3 miejsce. Szanse na podium maja SEDAN, NAP i Kanadyjczycy. A o wszystkim zadecyduje mecz pomiędzy SEDAN a NAP.

A o 20:00 mecz, jakiego jeszcze w Nowym Tomyślu nie było. Specjalnie na mecz ze zwycięzcą JAKO CUP czyli drużyną GOLTOM przyjedzie na zaproszenie OSiR jedna z najlepszych drużyn futsalu w Polsce: RED DRAGONS PNIEWY.

77

Mecz zostanie rozegrany 2×20 minut z zatrzymywanym czasem gry.

Serdecznie zapraszamy kibiców na turniej JAKO CUP (od 16:00) oraz mecz GOLTOM – RED DRAGONS PNIEWY o godzinie 20:00. Wstęp wolny.