19 maja 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

3 kolejka JAKO CUP II – zapowiedź.

W najbliższą niedzielę zostanie rozegrana 3 kolejka JAKO CUP II.

Wydaje się, że będzie to najciekawsza jak dotychczas kolejka.

 III kolejka 17 grudnia 2017
11 PRZYJACIELE * GRUPA WSTYDU 16:00
12 NAP * POZBIERANI 17:00
13 INTER * GOLTOM 18:00
14 PRZYJACIELE Z BOISKA * MAKLERZY 19:00
15 SEDAN * TS 05 20:00

W pierwszym meczu o godzinie 17 Przyjaciele zmierza się z Grupą Wstydu. Przyjaciele  – drużyna złożona z doświadczonych zawodników i uzupełniona kilkoma zdolnymi zawodnikami, będzie chciała podtrzymać dobrą passę i zakończyć rok z kompletem punktów. Natomiast Grupa Wstydu to zespół, który mimo wielu poważnych wzmocnień – nie może wskoczyć na odpowiednie tory gry. Mimo dzielących obydwa zespoły sporej liczby punktów, mecz zapowiada się bardzo ciekawie.

Drugi niedzielny mecz – to NAP – Pozbierani. Drużyna NAP po zeszłotygodniowej porażce z GOLTOM zapewne będzie chciała odrobić stracone punkty i w niedzielne popołudnie zainkasować pewne 3 punkty. Jednak drużyna Pozbierani z meczu na mecz prezentują się zdecydowanie coraz lepiej co nam daje pewność, że i ten mecz będzie ciekawym i trzymającym do końca w napięciu widowiskiem.

Wbrew pozorom mecz Inter – GOLTOM nie powinien przynieść wielkich emocji. GOLTOM jest zdecydowanie na „fali”, a Inter nie może zaprezentować nam swoich umiejętności, które pokazali nam w poprzedniej edycji. Pamiętając jednak poprzedni sezon, gdzie GOLTOM „męczył” się właśnie z Interem, to wbrew pozorom mecz wcale nie musi być nudny.

Mecz nr 4 to Maklerzy – Przyjaciele z Boiska. I śmiało można zaliczyć ten mecz do meczu, który na pewno będzie ciekawy. Młodzi zawodnicy Maklerów zagrają zapewne widowiskowo i skutecznie. Natomiast Przyjaciele z Boiska to ekipa bardzo zgranych, walecznych i solidnych zawodników. Mecz tych właśnie drużyn gwarantuje emocje do samego końca.

O 20:00 swój ostatni mecz 3 kolejki JAKO CUP II i ostatni mecz w 2017 roku rozegrają SEDAN i  TS05. I zapewne będzie to „truskawka na torcie” 3 kolejki. Zarówno TS05 jak i SEDAN to bardzo solidne ekipy i zapewne każda z nich powalczy o 3 punkty. Bardzo ciężko w tym meczy wskazać potencjalnego zwycięzcę. Gwarantuj nam to, ze mecz będzie pełen emocji, zwrotu akcji i oczywiście wielu bramek.

Przypominamy – turniej zaczynamy w najbliższą niedzielę, od godziny 16:00 na hali sportowej SP2 w Nowym Tomyślu.

Wstęp na halę oczywiście jest darmowy.