27 września 2022

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ RODZIN 2019 – ROZPISKA MECZOWA.

Jak co roku, o tej porze OSiR organizuje halowy turniej piłkarski rodzin.

W tym roku zgłosiło się aż 11 rodzin, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

Zgodnie z regulaminem, system rozgrywek oraz czas trwania meczów był uzależniony od ilości drużyn.

Postanowiliśmy podzielić wszystkie zespoły na 3 grupy. Grupa A i B będą się składały z 4 drużyn, natomiast grupa C z 3 ekip.

W poszczególnych grupach do meczów półfinałowych awansują po 2 najlepsze drużyny, które następnie rozegrają „na krzyż” mecze półfinałowe.

Do turnieju finałowego składającego się z 3 najlepszych ekip, awansują zwycięzcy półfinałów.

W turnieju finałowym zostaną rozegrane mecze „każdy z każdym” i w ten sposób zostanie wyłoniona najlepsza piłkarska rodzina.

W wyniku losowania, które odbyło się o godzinie 12:00 w siedzibie OSiR podział w grupach wygląda następująco:

  GRUPA A
A1 MAJCHROWSCY
A2 MIAŁKAS
A3 SZOBER
A4 PAWŁOWICZ

 

GRUPA B
B1 OPALA
B2 KOGA
B3 POŁOMKA
B4 KOLECKI

 

GRUPA C
C1 KLUGE
C2 NOWACZYK
C3 HILDEBRAND

Poniżej przedstawiamy dokładną rozpiskę meczową.

1 GR A MAJCHROWSCY * PAWŁOWICZ 09:00
2 GR A MIAŁKAS * SZOBER 09:12
3 GR B OPALA * KOLECKI 09:24
4 GR B KOGA * POŁOMKA 09:36
5 GR C NOWACZYK * HILDEBRAND 09:48
6 GR A PAWŁOWICZ * SZOBER 10:00
7 GR A MAJCHROWSCY * MIAŁKAS 10:12
8 GR B KOLECKI * POŁOMKA 10:24
9 GR B OPALA * KOGA 10:36
10 GR C KLUGE * NOWACZYK 10:48
11 GR A MIAŁKAS * PAWŁOWICZ 11:00
12 GR A SZOBER * MAJCHROWSCY 11:12
13 GR B KOGA * KOLECKI 11:24
14 GR B POŁOMKA * OPALA 11:36
15 GR C HILDEBRAND * KLUGE 11:48
16 1 MIEJSCE GR. A 2 MIEJSCE GR. B 12:15
17 1 MIEJSCE GR. B 2 MIEJSCE GR. C 12:30
18 1 MIEJSCE GR. C 2 MIEJSCE GR. A 12:45
TURNIEJ FINAŁOWY
19 ZWYCIĘZCA MECZU 16 ZWYCIĘZCA MECZU 17 13:00
20 ZWYCIĘZCA MECZU 16 ZWYCIĘZCA MECZU 18 13:15
21 ZWYCIĘZCA MECZU 17 ZWYCIĘZCA MECZU 18 13:30

 

Mecze będą trwały 1×10 minut.

Drużyny prosimy o punktualne przybycie na halę sportową do SP3.

Font Resize