18 kwietnia 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

Sątopy – MISTRZEM!!!

W niedzielę 3 marca od wczesnych godzin porannych przeprowadziliśmy MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ REPREZENTACJI WSI NOWOTOMYSKICH O PUCHAR DYREKTORA OSIR.

Udział wzięło 5 drużyn: Jastrzębsko Stare, Boruja Kościelna, Sątopy, Glinno i Cicha Góra. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”, gdzie osiągnięto następujące wyniki:

1 Boruja Kościelna * Glinno 0:3
2 Cicha Góra * Jastrzębsko Stare 0:3
3 Sątopy * Boruja Kościelna 3:1
4 Glinno * Cicha Góra 6:0
5 Sątopy * Jastrzębsko Stare 1:0
6 Boruja Kościelna * Cicha Góra 2:0
7 Jastrzębsko Stare * Glinno 2:0
8 Cicha Góra * Sątopy 0:0
9 Jastrzębsko Stare * Boruja Kościelna 3:1
10 Glinno * Sątopy 0:1

Po rozegraniu wszystkich spotkań, niespodziewanie dla większości na pierwszym miejscu uplasowała się niedoceniana raczej drużyna z Sątop, która nie przegrała żadnego spotkania.

  1. Sątopy
  2. Jastrzębsko Stare
  3. Glinno
  4. Boruja Kościelna
  5. Cicha Góra

Na drugim miejscu uplasowała się ekipa Jastrzębska Starego, która jak zwykle pokazała się z bardzo dobrej strony zarówno piłkarskiej jak i organizacyjnej.

Trzecie miejsce w turnieju przypadło mieszkańcom Glinna. 3 miejsce, to dla nich zapewne spory niedosyt, tym bardziej że drużyna składała się z naprawdę ciekawych zawodników.

IV miejsce dla Borui Kościelnej, a piąte dla Cichej Góry.

Zakończenie turnieju nastąpiło około godziny 12. Dekoracji zawodników jak i podsumowania dokonał dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu pan Artur Łoziński.

Dziękujemy kibicom za odwiedzenie nas na hali SP3, również dziękujemy sołtysom panu Markowi Bińkowskiemu sołtysowi wsi Cicha Góra oraz Arturowi Wichrowi sołtysowi wsi Sątopy, za wspieranie swoich drużyn przez cały turniej.