3 października 2022

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA – FINAŁY – ROZPISKA MECZOWA

Wielkimi krokami zbliża się WIELKI FINAŁ turnieju piłkarskiego o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla.

Już w najbliższą niedzielę 27 lutego zostaną rozegrane dwa turnieje piłkarskie.

Od 12:00 na parkiet wyjdą drużyny, które będą walczyły o miano najlepszej drużyny w kategorii niezaawansowanej. 

O 16:15 rozpocznie się rywalizacja drużyn zaawansowanych. 

Każdy z turniejów zostanie rozegrany w dokładnie takim samym systemie – czyli „każdy z każdym”. A rywalizować będzie po 6 najlepszych zespołów wyłonionych w eliminacjach. 

Zmianie uległa długość czasu meczu, która w finałach będzie wynosiła 1×12 minut. 

Poniżej przedstawiamy dokładną rozpiskę meczową. 

 

NIEZAAWANSOWANI  

   
1Dura i koledzy   
2Pogoń Boruja    
3EXTALER LOGISTICS   
4Auto Handel Telichowski   
5Na zero z przodu, a z tyłu coś wpadnie   
6Autobus w bramce   
     
1Auto Handel Telichowski*Pogoń Boruja 12:00
2Dura i koledzy*Autobus w bramce12:15
3Pogoń Boruja *Na zero z przodu, a z tyłu coś wpadnie12:30
4EXTALER LOGISTICS*Auto Handel Telichowski12:45
5Na zero z przodu, a z tyłu coś wpadnie*Dura i koledzy13:00
6Autobus w bramce*Auto Handel Telichowski13:15
7Na zero z przodu, a z tyłu coś wpadnie*EXTALER LOGISTICS13:30
8Dura i koledzy*Pogoń Boruja 13:45
9Auto Handel Telichowski*Na zero z przodu, a z tyłu coś wpadnie14:00
10Pogoń Boruja *Autobus w bramce14:15
11EXTALER LOGISTICS*Dura i koledzy14:30
12Autobus w bramce*Na zero z przodu, a z tyłu coś wpadnie14:45
13Pogoń Boruja *EXTALER LOGISTICS15:00
14Dura i koledzy*Auto Handel Telichowski15:15
15EXTALER LOGISTICS*Autobus w bramce15:30
     
 

ZAAWANSOWANI 

   
1Maklerzy   
2KS Sam   
3SEDAN   
4Studencka ekipa   
5Wracamy do gry   
6Młoda Ambitna Drużyna   
     
1Studencka ekipa*KS Sam16:15
2Maklerzy*Młoda Ambitna Drużyna16:30
3KS Sam*Wracamy do gry16:45
4SEDAN*Studencka ekipa17:00
5Wracamy do gry*Maklerzy17:15
6Młoda Ambitna Drużyna*Studencka ekipa17:30
7Wracamy do gry*SEDAN17:45
8Maklerzy*KS Sam18:00
9Studencka ekipa*Wracamy do gry18:15
10KS Sam*Młoda Ambitna Drużyna18:30
11SEDAN*Maklerzy18:45
12Młoda Ambitna Drużyna*Wracamy do gry19:00
13KS Sam*SEDAN19:15
14Maklerzy*Studencka ekipa19:30
15SEDAN*Młoda Ambitna Drużyna19:45
Font Resize