25 lutego 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

„PLAŻA FELIKSA” MĘŻCZYZN ZA NAMI / 15.07.2023

MAMY TO!

Pierwszy z trzech turniejów „Plaży Feliksa” za Nami.

Do turnieju, który rozpoczął się w sobotę 15 lipca w Strefie Sportu Parku Feliksa w Nowym Tomyślu, w którym wzięli udział mężczyźni, przystąpiło 9 drużyn po dwie osoby. Mecze były rozgrywane na dwóch boiskach plażowych, które były dokładnie przygotowane na dzisiejszy dzień, systemem brazylijskim.

Mimo słonecznej aury i żaru, który dawał konkretnie w kość organizatorom i zawodnikom, udało się cały turniej przeprowadzić w rewelacyjny sposób.

Zawodnicy dali z siebie wszystko by na ostatniej prostej dociągnąć do finału.

Miejsca pierwsze, drugie i trzecie otrzymały upominki rzeczowe ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu i Powiatowe Centrum Sportu w Nowym Tomyślu.

Prysznic, który był dostępny dla każdego dawał ochłody w czasie przerwy między meczami. Jak i dostępność chłodnej wody dla zawodników przynosiło ukojenie.

Dziękujemy zawodnikom za przybycie i zapraszamy w przyszłości na kolejne turnieje.

Dziękujemy również Panu Szymonowi i Panu Kubie za doskonałe i sprawiedliwe sędziowanie, Panu Maciejowi za czuwanie nad naszymi zawodnikami w medycznym pogotowiu jak i Panu Jakubowi Skrzypczakowi Dyrektorowi Powiatowego Centrum Sportu w Nowym Tomyślu, za wspólne zorganizowanie turnieju „Plaży Feliksa” .

Już dziś zapraszamy Panie na kolejny etap „Plaży Feliksa” w najbliższą sobotę 22 lipca od godziny 10:00 w Strefie Sportu Parku Feliksa w Nowym Tomyślu.

Zapisy – http://pcsnt.pl/zapisy/