20 lipca 2023 od godziny 11:00 na boisku ORLIK w Nowym Tomyślu –

• Zawodników drużyn obowiązują jednolite stroje sportowe oraz obuwie sportowe – zakaz gry w lankach,
  • Górna granica wiekowa to 16 lat, w drużynie mogą występować również dziewczyny,
  • Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w zawodach na podstawie pisemnej zgody rodziców lub prawnych opiekunów,
  • Drużyny liczą maksymalnie 8 zawodników, na boisku gra 6 zawodników – bramkarz i 5 zawodników z pola gry. Pozostali to zmiennicy,
  • Zgłoszone drużyny zostaną podzielone na 2 grupy, a ich skład przedstawiony przed turniejem.

• Za niesportowe zachowanie lub rażące przewinienia sędziowie karać będą wykluczeniami z gry:
  1. Żółta kartka – wykluczenie z gry na 2 minuty. W przypadku utraty przez zespół bramki w okresie osłabienia, następuje powrót zawodnika na boisko,
  2. Czerwona kartka – wykluczenie zawodnika z gry do końca meczu, zespół gra przez 2 minuty w osłabieniu. Otrzymanie czerwonej kartki powoduje odsunięcie zawodnika od gry w następnym meczu.
  3. Druga czerwona kartka, zachowanie agresywne, lub obraźliwe następuje dyskwalifikacja Po upływie 2 minut osłabienia zespołu w grze, w miejsce ukaranego zawodnika może wejść zawodnik rezerwowy (nie po stracie bramki). Zawodnik zdyskwalifikowany zostaje pozbawiony prawa gry do końca trwania turnieju.

1. Nagrody :
  • Za zajęcie I, II, III miejsca drużyny otrzymują puchary.

1. Finansowanie:
  • Koszty organizacyjne mistrzostw ponoszą organizatorzy imprezy. Dojazd zawodników na zawody drużyny pokrywają we własny zakresie.

• Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za stan zdrowia uczestników oraz za urazy i kontuzje powstałe w trakcie trwania imprezy,
  • Zawodnik biorący udział w turnieju, swoim udziałem poświadcza, że zapoznał się z regulaminem i będzie go przestrzegał.