25 lutego 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

NIEDZIELA NA „PUMP TRACK”

Rowerzysto, przeczytaj !

Będzie się działo… 

6 sierpnia 2023 roku o godzinie 15:00 widzimy się na zawodach rowerowych na torze „Pump Track”. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu wraz z Tandhem Salon Rowerowy Pawelec z Nowego Tomyśla ma zaszczyt poinformować, że na torach „PUMP TRACK” i Obiektach Zespołu Orlik w Nowym Tomyślu odbywać się będzie impreza rowerowa dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych co oznacza, że ​​wszyscy miłośnicy jazdy na rowerze są mile widziani.

Zawody będą odbywać się na torze Pump Track, który jest specjalnie zaprojektowanym obiektem do zabawy i treningu dla rowerzystów. Jazda na takim torze wymaga umiejętności korzystania z narastającej trasy, wykorzystując do tego celu dynamikę ciała i ruchu ramion.

Wydarzenie obiecuje dostarczyć wiele atrakcji, co może oznaczać różne aktywności i konkurencje związane z rowerami. Zawody odbywać się będą w różnych kategoriach wiekowych, zabawy związane z rowerami, konkursy sprawnościowe, animacje dla dzieci.

Jeśli jesteś pasjonatem jazdy na rowerze, to będzie to świetna okazja, by spotkać innych miłośników tego sportu, wziąć udział w rywalizacji i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem na atrakcjach rowerowych.

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat tej imprezy, warto sprawdzić nasz regulamin, który jest podany na stronie internetowej http://www.osirnt.pl .

Do zobaczenia na rowerowej trasie Pump Track, nie zapominając zabrać ze sobą kasków ochronnych.

Regulamin PUMP TRACK 6.08.2023 rok