18 kwietnia 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

„PUMP TRACK” już w najbliższą niedzielę 17.09.2023

A Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu dalej na pełnych obrotach z kolejnymi imprezami sportowymi!

Już w najbliższą niedzielę tj. 17 września, o godzinie 15:00 widzimy się na torach „PUMP TRACK”!

Razem z Tandhem Salon Rowerowy Pawelec z Nowego Tomyśla mamy zaszczyt poinformować, że na torach „PUMP TRACK” i Obiektach Zespołu Orlik w Nowym Tomyślu odbywać się będzie impreza rowerowa dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych co oznacza, że wszyscy miłośnicy jazdy na rowerze są mile widziani.

Zawody odbywać się będą  na torze Pump Track, który jest specjalnie zaprojektowanym obiektem do zabawy i treningu dla rowerzystów. Jazda na takim torze wymaga umiejętności korzystania z narastającej trasy, wykorzystując do tego celu dynamikę ciała i ruchu ramion. Wydarzenie obiecuje dostarczyć wiele atrakcji, co może oznaczać różne aktywności i konkurencje związane z rowerami.

Zawody odbywać się będą w różnych kategoriach wiekowych, zabawy związane z rowerami, konkursy sprawnościowe, animacje dla dzieci. Jeśli jesteś pasjonatem jazdy na rowerze, to będzie to świetna okazja, by spotkać innych miłośników tego sportu, wziąć udział w rywalizacji i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem na atrakcjach rowerowych.

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat tej imprezy, warto sprawdzić nasz regulamin i zgodę uczestnictwa dla osób niepełnoletnich.

Do zobaczenia na rowerowej trasie Pump Track, nie zapominając zabrać ze sobą kasków ochronnych.

Regulamin PUMP TRACK 17.09.2023 rok