Aż 21 drużyn wystartowało w eliminacjach w turnieju halowym o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla. W niedzielę 12 lutego na hali gimnazjalnej rozegraliśmy 34 mecze eliminacyjne, które wyłoniły najlepsze drużyny z grupy zaawansowanej oraz niezaawansowanej.

Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych grup:

GRUPA ZAAWANSOWANA:

Grupa A

10:00 1 GOLTOM * CZEMPIONY

1:0

10:15 2 MIRESY * DOLORES

1:2

10:30 3 CZEMPIONY * DOLORES

0:2

10:45 4 GOLTOM * MIRESY

3:0

11:00 5 MIRESY * CZEMPIONY

2:2

11:15 6 DOLORES * GOLTOM

0:2

 GRUPA B
11:45 1 EURO-PŁYTA * SEDAN

0:4

12:00 2 OSZCZĘDZAMY SIŁY NA BARAŻE * MARCO MAREK WOŁOWICZ

1:3

12:15 3 SEDAN * MARCO MAREK WOŁOWICZ

2:2

12:30 4 EURO-PŁYTA * OSZCZĘDZAMY SIŁY NA BARAŻE

5:0

12:45 5 OSZCZĘDZAMY SIŁY NA BARAŻE * SEDAN

1:4

13:00 6 MARCO MAREK WOŁOWICZ * EURO-PŁYTA

2:0

 

 GRUPA A

Punkty

Miejsce

1 GOLTOM

9

1

2 DOLORES

6

2

3 MIRESY

1

3

4 CZEMPIONY

1

4

 GRUPA B

Punkty

Miejsce

1 SEDAN

7

1

2 MARCO MAREK WOŁOWICZ

7

2

3 EURO-PŁYTA

3

3

4 OSZCZĘDZAMY SIŁY NA BARAŻE

0

4

 

 

GRUPA NIEZZAWANSOWANA:

Grupa A

13:30 1 CZARNE SZATANY * FC PATOLUSIE  4:1
13:45 2 TYTANOWE JANUSZE * ZIOMKI POZIOMKI  4:0
14:00 3 FC PATOLUSIE * ZIOMKI POZIOMKI  0:4
14:15 4 CZARNE SZATANY * TYTANOWE JANUSZE  1:2
14:30 5 TYTANOWE JANUSZE * FC PATOLUSIE  10:0
14:45 6 ZIOMKI POZIOMKI * CZARNE SZATANY  0:4
 Grupa B
15:15 1 PAPRYKA PIOTRKA * JANOSIKI 0:2
15:30 2 EXTALER LOGISTICS PAŃCZAK SZYMON * PRZYJACIELE Z BOISKA  1:3
15:45 3 JANOSIKI * PRZYJACIELE Z BOISKA  0:1
16:00 4 PAPRYKA PIOTRKA * EXTALER LOGISTICS PAŃCZAK SZYMON  2:5
16:15 5 EXTALER LOGISTICS PAŃCZAK SZYMON * JANOSIKI  1:4
16:30 6 PRZYJACIELE Z BOISKA * PAPRYKA PIOTRKA  5:0
 Grupa C
17:00 1 ZACHODZKO * TAJEMNICA 1:1
17:15 2 BÓJCIE SIĘ NAS * RYLAKA  0:2
17:30 3 TAJEMNICA * BÓJCIE SIĘ NAS  3:1
17:45 4 HUSARIA * ZACHODZKO  3:0
18:00 5 BÓJCIE SIĘ NAS * HUSARIA  1:4
18:15 6 RYLAKA * TAJEMNICA  3:1
18:30 7 HUSARIA * RYLAKA  4:0
18:45 8 ZACHODZKO * BÓJCIE SIĘ NAS  2:3
19:00 9 RYLAKA * ZACHODZKO  0:2
19:15 10 TAJEMNICA * HUSARIA  3:3

 

Punkty

Miejsce

 GRUPA A
1 TYTANOWE JANUSZE

9

1

2 CZARNE SZATANY

6

2

3 ZIOMKI POZIOMKI

3

3

4 FC PATOLUSIE

0

4

 
 GRUPA B
1 PRZYJACIELE Z BOISKA

9

1

2 JANOSIKI

6

2

3 EXTALER LOGISTICS PAŃCZAK SZYMON

3

3

4 PAPRYKA PIOTRKA

0

4

  GRUPA C
1 HUSARIA

10

1

2 RYLAKA

6

2

3 TAJMNICA

5

3

4 ZACHODZKO

4

4

5 BÓJCIE SIĘ NAS

3

5

 

Do finałów, które odbędą się 5 marca od godziny 10:00 awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

Dokładną rozpiskę meczów podamy w tygodniu poprzedzającym turniej finałowy.

Galeria z niedzielnego turnieju: