You are here
Home > Bez kategorii > ELIMINACJE O PUCHAR BURMISTRZA – GRUPA NIEZAAWANSOWANA

ELIMINACJE O PUCHAR BURMISTRZA – GRUPA NIEZAAWANSOWANA

 

NIEZAAWANSOWANI GRUPA A 25.lut
wynik
1 LA SONIA F.C. * FC GALAXY NOWY TOMYŚL 10:00 1:0
2 EXTALER LOGISTICS * ZIOMKI POZIOMKI 10:15 3:0
3 FC GALAXY NOWY TOMYŚL * KRÓTKA NAZWA 10:30 0:1
4 ZIOMKI POZIOMKI * INTER 10:45 1:3
5 LA SONIA F.C. * EXTALER LOGISTICS 11:00 0:5
6 FC GALAXY NOWY TOMYŚL * ZIOMKI POZIOMKI 11:15 1:4
7 INTER * LA SONIA F.C. 11:30 0:2
8 KRÓTKA NAZWA * ZIOMKI POZIOMKI 11:45 1:0
9 EXTALER LOGISTICS * INTER 12:00 3:0
10 INTER * FC GALAXY NOWY TOMYŚL 12:15 6:2
11 KRÓTKA NAZWA * EXTALER LOGISTICS 12:30 0:1
12 INTER * KRÓTKA NAZWA 12:45 1:5
13 ZIOMKI POZIOMKI * LA SONIA F.C. 13:00 0:2
14 LA SONIA F.C. * KRÓTKA NAZWA 13:15 0:1
15 EXTALER LOGISTICS * FC GALAXY NOWY TOMYŚL 13:30 3:0

 

bramki punkty miejsce
1 LA SONIA F.C. AWANS 5:6 9 3
2 EXTALER LOGISTICS AWANS 15:0 15 1
3 FC GALAXY NOWY TOMYŚL 3:15 0 6
4 ZIOMKI POZIOMKI 5:10 3 5
5 INTER 10:13 6 4
6 KRÓTKA NAZWA AWANS 8:2 12 2

 

NIEZAAWANSOWANI GRUPA B
wynik
1 TYTANOWE JANUSZE * OLDBOY 14:15 0:3 vo
2 PRZYJACIELE Z BOISKA * POGRAĆ PRZYSZEDŁEM 14:30 1:1
3 DOJCA * OLDBOY 14:45 1:4
4 TYTANOWE JANUSZE * PRZYJACIELE Z BOISKA 15:00 0:3 vo
5 DOJCA * TYTANOWE JANUSZE 15:15 3:0 vo
6 OLDBOY * POGRAĆ PRZYSZEDŁEM 15:30 3:1
7 POGRAĆ PRZYSZEDŁEM * TYTANOWE JANUSZE 15:45 3:0 vo
8 PRZYJACIELE Z BOISKA * DOJCA 16:00 1:1
9 OLDBOY * PRZYJACIELE Z BOISKA 16:15 0:3
10 POGRAĆ PRZYSZEDŁEM * DOJCA 16:30 3:3

 

wyniki bramki punkty miejsce
1 TYTANOWE JANUSZE 0:12 0 5
2 PRZYJACIELE Z BOISKA AWANS 8:2 8 2
3 DOJCA 8:8 5 4
4 POGRAĆ PRZYSZEDŁEM AWANS 8:7 5 3
5 OLDBOY AWANS 10:5 9 1

 

GRUPA MISTRZOWSKA – FINAŁ 18 marca
bramki punkty miejsce
1 LA SONIA F.C.
2 EXTALER LOGISTICS
3 KRÓTKA NAZWA
4 PRZYJACIELE Z BOISKA
5 POGRAĆ PRZYSZEDŁEM
6 OLDBOY

DOKŁADNA ROZPISKA GODZINOWA, ZOSTANIE PODANA W TYGODNIU POPRZEDZAJĄCYM FINAŁ.

PLANOWANY POCZĄTEK ROZGRYWEK GRUPY NIEZAAWANSOWANEJ: GODZINA 13:00

Top