You are here
Home > Bez kategorii > MISTRZOSTWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA NOWEGO TOMYŚLA – PODSUMOWANIE

MISTRZOSTWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA NOWEGO TOMYŚLA – PODSUMOWANIE

17 marca od samego rana, prawie 160 zawodników walczyło w dwóch kategoriach o zdobycie Pucharu Burmistrza Nowego Tomyśla w piłce nożnej.

Pierwsi na parkiet wyszli zawodnicy reprezentujący grupę niezaawansowaną.

10 drużyn zostało podzielonych na dwie grupy.

GRUPA A
NA ZERO Z PRZODU A Z TYŁU COŚ WPADNIE
LA SONIA
POGRAĆ PRZYSZŁEM
JAKOTAKO
OLDBOY

 

GRUPA B
OREO
KASACJA FC
EXTALER LOGITSICS PAŃCZAK SZYMON
RIS
DRUŻYNA A

 

Po rozegraniu meczów grupowych, z każdej grupy do półfinałów awansowały po dwie najlepsze drużyny.

GRUPA NIEZAAWANSOWANA

Grupa A NA ZERO Z PRZODU A Z TYŁU COŚ WPADNIE * POGRAĆ PRZYSZŁEM 09:00 2:2
Grupa A LA SONIA * JAKOTAKO 09:15 0:1
Grupa B OREO * EXTALER LOGITSICS PAŃCZAK SZYMON 09:30 2:1
Grupa B KASACJA FC * RIS 09:45 0:1
Grupa A POGRAĆ PRZYSZŁEM * LA SONIA 10:00 2:0
Grupa A OLDBOY * NA ZERO Z PRZODU A Z TYŁU COŚ WPADNIE 10:15 2:1
Grupa B EXTALER LOGITSICS PAŃCZAK SZYMON * KASACJA FC 10:30 1:1
Grupa B DRUŻYNA A * OREO 10:45 0:9
Grupa A LA SONIA * OLDBOY 11:00 0:2
Grupa A JAKOTAKO * POGRAĆ PRZYSZŁEM 11:15 1:1
Grupa B KASACJA FC * DRUŻYNA A 11:30 1:0
Grupa B RIS * EXTALER LOGITSICS PAŃCZAK SZYMON 11:45 2:2
Grupa A OLDBOY * JAKOTAKO 12:00 0:2
Grupa A NA ZERO Z PRZODU A Z TYŁU COŚ WPADNIE * LA SONIA 12:15 1:0
Grupa B DRUŻYNA A * RIS 12:30 0:2
Grupa B OREO * KASACJA FC 12:45 6:0
Grupa A JAKOTAKO * NA ZERO Z PRZODU A Z TYŁU COŚ WPADNIE 13:00 3:2
Grupa A POGRAĆ PRZYSZŁEM * OLDBOY 13:15 2:0
Grupa B RIS * OREO 13:30 0:4
Grupa B EXTALER LOGITSICS PAŃCZAK SZYMON * DRUŻYNA A 13:45 2:2
P1 JAKOTAKO RIS 14:00 1:0
P2 OREO POGRAĆ PRZYSZŁEM 14:15 1:1 (4:5)
3 miejsce RIS OREO 14:30 4:0
1 miejsce JAKOTAKO POGRAĆ PRZYSZŁEM 14:45 1:4

 

Najlepszą drużyną tegorocznych mistrzostw grupy niezaawansowanej okazali się ubiegłoroczni zwycięzcy ekipa POGRAĆ PRZYSZEDŁEM, którzy w finale pokonali niespodziankę mistrzostw, drużynę JAKOTAKO.

Trzecie miejsce przypadło dla OREO a czwarte dla RIS.

  1. POGRAĆ PRZYSZŁEM
  2. JAKOTAKO
  3. OREO
  4. RIS

Po zakończeniu finału przystąpiono do dekoracji najlepszych ekip.

W imieniu burmistrza Nowego Tomyśla pana Włodzimierza Hibnera puchary i medale wręczył dyrektor OSiR w Nowym Tomyślu pan Artur Łoziński.

Po zakończeniu dekoracji rozpoczęły się zmagania drużyn zaawansowanych.

Udział w tych mistrzostwach wzięło 6 drużyn, a system rozgrywek był prowadzony na zasadzie „każdy z każdym”.

 

 

Grupa ZAAWANSOWANA

MIEJSCE DRUŻYNA MECZ 1 MECZ 2 MECZ 3 MECZ 4 MECZ 5 PUNKTY BRAMKI
1 KOLABORACJA 0:0 6:0 3:2 3:0 5:0 13 17:2
2 FC PIŁKARZYKI 2:1 0:1 1:0 3:1 0:5 9 6:8
3 KS SAM JASTRZĘBSKO 2:0 4:0 2:3 1:3 0:0 7 9:6
4 SANTROPE 0:0 1:0 1:1 1:1 0:0 7 3:2
5 INTER 1:2 0:4 1:1 0:3 5:1 4 7:11
6 FC SANTROPE 0:2 0:6 0:1 1:1 1:5 1 2:15

 

W tych rozgrywkach bezsprzecznie najlepszą drużyną okazała się ekipa KOLABORACJA, która nie przegrała żadnego spotkania. 2 miejsce przypadło dla FC PIŁKARZYKI, a 3 dla SAM JASTRZĘBSKO.

Ciekawostką natomiast jest to, że 4 drużyna czyli SANTROPE, również nie przegrała żadnego spotkania.

Dalsze miejsca zajęli INTER oraz FC SANTROPE.

Około godziny 20 nastąpiło zakończenie turnieju. Tym razem w imieniu pana burmistrza, medale oraz puchary wręczał menedżer OSiR – Tomasz Radwan.

Po dekoracji nie mogło zabraknąć wspólnego zdjęcia – po czym turniej zakończono.

Top