18 kwietnia 2024

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu

II Olimpiada Przedszkolaków – podsumowanie.

Pierwszy Dzień Wiosny na sportowo.

Najmłodsi nowotomyślanie powitali wiosnę na sportowo. Na hali Gimnazjum odbyła się II Olimpiada Przedszkolaków, którą otworzyli Burmistrz Nowego Tomyśla Włodzimierz Hibner i Przewodniczący Rady Miejskiej Marcin Brambor. Reprezentacje 7 nowotomyskich przedszkoli:

Przedszkole nr 1 w Nowym Tomyślu im. Misia Uszatka

Przedszkole nr 2 w Nowym Tomyślu Plastusiowe Osiedle

Przedszkole nr 3 w Nowym Tomyślu Bajkowe Zacisze

Przedszkole nr 4 w Nowym Tomyślu Bolka i Lolka

Przedszkole nr 5 w Nowym Tomyślu Słoneczko

Przedszkole Rodzinne Arka w Nowym Tomyślu

Przedszkole Tęczowy Ogród w Glinnie

rywalizowały w konkurencjach przygotowanych przez koordynatorów sportu z OSiR-u.

56 małych, ale dzielnych zawodników wspierało ok. 300 kibiców. W przerwach wszyscy mieli okazję zatańczyć ZUBMĘ prowadzoną przez uczennicę gimnazjum Wiktorię Stolarek. Nie zabrakło również dyscyplin dla opiekunek naszych najmłodszych sportowców, które również zacięcie rywalizowały o punkty dla swoich przedszkoli.

Po wyrównanej rywalizacji na koniec uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, które wręczył Dyrektor OSiR-u Artur Łoziński. Nagrody ufundowane przez Wydział Organizacji i Komunikacji Społecznej Gminy w Nowym Tomyślu i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu wręczyli koordynatorzy sportu Tomasz Radwan i Maciej Bielawa.

P1050558

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu pragnie złożyć serdeczne podziękowania wszystkim przybyłym przedszkolakom, ich opiekunom, oraz współorganizatorom za udział i pomoc w organizacji II Olimpiady.

Szczególne podziękowania pragniemy skierować do dyrektora Gimnazjum w Nowym Tomyślu pana Andrzeja Wałęsy za udostępnienie hali sportowej, oraz zastępcy dyrektora Gimnazjum pana Dariusza Pilza, który w sposób organizacyjny wspierał OSiR.